» » » Kırçıllı Karolam Asma Tavan
Kırçıllı Karolam Asma Tavan


Kırçıllı Karolam Asma Tavan

Karolam; pürüzsüz bir yüzeyi siyah desenleri sayesinde tavanlarda dekoratif bir görüntü ve estetik sağlayan ses akustuği  ve ışık yansıması mükemmel asmatavan panelleridir. 

Islak ve nemli ortamlarda ( yemekhane, banyo, WC v.b ) kullanılabilen asma tavan ürünlerindendir.

 Ürün Bilgileri

 

  • Kalınlık: 9 mm
  • %90 RH Bağıl nem oranı
  • Euro Class 1 yangın sınıfı
  • Uzunluk: 600
  • Genişlik: 600
  • Ağırlık/Paketleme: ≤ 5 kg/m2 10 Adet/Paket

 

Vinil kaplı alçıpan plaka üstün akustik özelliği ile bulunduğu mekanda ayrıcalık yaratır. Nem ve suya dayanıklı malzemedir yankılanmayı önler yangın direnci yüksek bir malzemedir. Arkası folyo ile kaplanmıştır. 600*600 ebatında t-24 taşıyıcı sistemi üzerine oturtularak monte edilir hızlı ve sağlıklı biçimde montajı yapılır Etrafı beyaz bant ile kaplandığı için herhangi dökülme yada sızdırma yapmaz  kanserojen madde içermez antibakteriyel özelliği taşır. Genellikle hastanelerde, otellerde, okul ve kütüphanelerde, toplantı salonlarında, ve prestijli tüm mekanlarda kullanılır. Kullanım alanı çok geniştir.

 

Hijyen ve neme dayanım

Alüminyum folyo kaplama plakaların nem dayanımını arttırmaktadır. Doğada bulunan alçı, doğal ve insan sağlığı için tehlike oluşturmayan bir malzemedir. Bunun yanı sıra, ön ve arka yüzey kaplamaları da bakterileri ve diğer zararlı etkenleri alçı plakalardan uzak tutmaktadır.

 

İşlevsellik

Karoline modüler alçı asma tavan plakaları, 24 mm görünür T taşıyıcılı sistemlere oturtularak kolayca monte edilir. Modüler olma özelliği sayesinde ihtiyaç halinde tavan üstü tesisata rahatça ulaşma imkanı sunmaktadır.


Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.