T24 Taşıyıcı Sistem


T24 Taşıyıcı Sistem

 

T24 taşıyıcı sistemi, tüm dünyada kabul görmüş, en çok tercih edilen asma tavan taşıyıcı sistemidir. Zaman içerisinde bina ve montaj gereksinimlerine göre geliştirilmiştir.

T24 Sistem üstün kilitleme özelliği sayesinde, hiçbir yardımcı aparata gerek kalmadan kolayca monte ve demonte edilebilmektedir.

Montaj sırasında kendisini dengeleyebilen T24 Sistem, profillerin geçme kilit sistemi ile bağlantı yerlerinden kilitlenmesi suretiyle karolaj sistemi oluşturur. Tali profillerin, ana taşıyıcıya bağlantı noktalarındaki bini özelliği sayesinde, eşsiz şık bir birleşim detayı ortaya çıkmaktadır.

Taşıyıcı Sistem Profilleri; yüksek taşıma kapasitesi, A1 yangın sınıfı ve yangın sırasında sistemin çökmesini engelleyecek şekilde, özel genleşme boşluğu ile donatılmıştır.

T24 Sistem; çeşitli plaka tipleri ve ebatlarında, en küçük mekanların yanında çok büyük mahaller içinde uygulama kolaylığı sağlamaktadır.

 
 
         

Yorum ekle

Adınız:*
E-Mail:*
Yorumunuz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seçimi | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: *