» » » Fawori Brüt Beton Astarı
Fawori Brüt Beton Astarı


Fawori Brüt Beton Astarı

ÜRÜNLER

Fawori Brüt Beton Astarı

Dış Cephe Ürün Grubu

Fawori Brüt Beton Astarı

TANIM

Brüt beton üzerine yapılacak alçı ve çimento esaslı sıva uygulamalarından önce yüzey aderansını artırmak amacıyla kullanılan polimer modifiye reçine esaslı iç ve dış cephe astarıdır.

KULLANIM ALANLARI

Brüt beton yüzeylere alçı ve çimento esaslı harç uygulanmasından önce uygulanır. Brüt beton duvar, kolon, tavan gibi yüzeylerde aderans arttırıcı olarak kullanılır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Renk: Yeşil
Yoğunluk: 1,50 g/ml
Kuruma Süresi: 24 saat (20°C, HR: %65)
Uygulama Sıcaklığı: +5°C ile +30°C arası

UYGULAMA

Yüzey Hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzey ürünün yapışmasını engelleyen her türlü kir, pas, ve varsa kalıp yağlarından temizlenmelidir. Yüzeydeki bozukluklar tamir edilmelidir. Yüzey kuru ve temiz olmalıdır. İstenilen kıvama göre maksimum %50 oranında su ile düşük devirli bir karıştırıcı yardımı ile karıştırılıp hazırlanarak posteki rulo ile yüzeye tek katuygulanır. Uygulama sırasında Brüt Beton Astarı belirli aralıklarla karıştırılmalıdır. Sıva ve alçı uygulaması için yüzeyin tamamen kuruması beklenmelidir. (Yaklaşık 24 saat)

UYARI
  • Uygulama sıcaklığı +5°C ile +30°C arasında olmalıdır.
  • Uygulama sırasında Brüt Beton Astarı belirli aralıklarla karıştırılmalıdır.
  • Posteki Rulo ile uygulayınız.
  • Ürün yeşil renklidir.
İNCELTME

Maksimum %50 oranında su ile inceltilebilir.

SARFİYAT

Tek katta yaklaşık 250 gr/m2 (Yüzey yapısına göre farklılık gösterebilir). 1 kg ile 4 m2 yer astarlanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune yapılmalıdır.

DEPOLAMA

Ağzı açılmamış ambalajında serin yerde, direkt gün ışığından ve dondan korunarak 1 yıl saklanabilir.

AMBALAJ

12 kg


Yorum ekle

Adınız:*
E-Mail:*
Yorumunuz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seçimi | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: *